Polish  
 
0
Koszyk jest pusty

RAZEM: 0.00 PLN

INTERNATIONAL STORE: 
 
PRODUCENCI
STREFA KLIENTA
NEWSLETTER

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY PRZEZ KONSUMENTA

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi (Prawo konsumenckie), mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (INTRADA, ul. Sienkiewicza 10/12A/3, 25-333 Kielce) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego pisemnego oświadczenia.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu zwrotu rzeczy.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Artykuły nie podlegające prawu do automatycznego zwrotu:

 
W odniesieniu do asortymentu sklepu, zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:
 
1. w której przedmiotem świadczenia jest Produkt - rzecz ruchoma (w tym rzecz ruchoma z elementami cyfrowymi) nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. produkty wykonywane na indywidualne zamówienie lub zestawiane według indywidualnej specyfikacji);
 
2. w której przedmiotem świadczenia jest Produkt - rzecz ruchoma (w tym rzecz ruchoma z elementami cyfrowymi) ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia (np. oferowane stroiki, gryzaki, itp.);
 
3. w której przedmiotem świadczenia jest Produkt - rzecz ruchoma (w tym rzecz ruchoma z elementami cyfrowymi) dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (np. oferowane przez nas stroiki, ustniki i inne towary - dostarczane ze względów higienicznych w zapieczętowanych opakowaniach);
 
 4. w której przedmiotem świadczenia są Produkty - rzeczy ruchome (w tym rzeczy ruchome z elementami cyfrowymi), które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami, w tym z rzeczami z elementami cyfrowymi (np. części do instrumentów połączone trwale z innymi elementami, itp)

5. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

 


Formularz odstąpienia od umowy - zwrotu (do pobrania)                                   
Promocje                                 
Aktualności

RETRO-REVIVAL

RETRO REVIVAL

Ustniki ERIC MARIENTHAL
więcej »
SR-TECHNOLOGIES

SR TECHNOLOGIES

Profesjonalne ustniki do saksofonu
więcej »
WOODSTONE--ISHIMORI

WOODSTONE / ISHIMORI

KODAMA - ligatury do klarnetu
więcej »
VANDOREN

VANDOREN

VK SYNTHETIC - stroiki do klarnetu
więcej »
THEO-WANNE

THEO WANNE

NOWOŚCI NAMM 2024
więcej »
MOOSMANN

MOOSMANN

Nowe modele fagotów NEW CONCERT i 211
więcej »
Serwis Instrumentów Dętych

 

© Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl   
                                  
Ta strona używa plików cookies. Zapoznaj się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI »